Golfas

Profesionalus 18 duobučių „The V Golf Club“ golfo aikštynas, įrengtas pagal Amerikos golfo asociacijos standartus, juos atitinkančiomis vejomis, smėliu grįstomis kamuoliuko lėkimo aikštelėmis (fairways), vienintelis PGA („Professional Golfers Association“) dizaino golfo aikštynas Baltijos šalyse.

Mieli Žaidėjai, apgailestaujame, bet turime pranešti, kad dėl nenumatytų aplinkybių būtina atlikti golfo laukų priežiūros ir tvarkymo darbus. Darbai bus atliekami birželio 19-29 dienomis. Šiomis dienomis atsėsime žolę starto ir ridenimo aikštelėse, kas yra būtina, norint pagerinti aikštyno kokybę. Visų šių darbų metu žaisti golfo laukuose galimybės nebus (treniruočių aikštelės dirbs kaip įprastai) Labai prašome Jūsų kantrybės šiuo periodu. Gerbiame savo narius ir nenorime Jūsų nuvilti, todėl pasiekiame susitarimą su „Sostinių“ ir „Europos Centro“ golfo klubais, kad šiomis dienomis visi mūsų nariai galėtų žaisti šiuose klubuose nemokamai (pasiūlymas negalioja tik turnyrams). Viskas ką Jums reikia padaryti, tai rezervuoti laiką ir atvykus parodyti Jūsų nario kortelę, pasirinkto golfo klubo registratūroje. Jei Jums reikalinga pagalba rezervuojant laikus minėtuose golfo klubuose, susisiekite su mūsų golfo registratūra ir mūsų darbuotojai Jums mielai pagelbės. Dėsime visas pastangas, kad po šių darbų galėtumėte pilnai mėgautis golfo žaidimu mūsų laukuose. Dėkojame Jums už supratimą.

 

Kainoraštis 2017

Įspūdingame aikštyne dera golfo aikštyno kategorijos „Scottish Links“ ir Amerikos golfo dizaino bruožai, o pats aikštynas visada parengtas varžyboms. Banguotos kalvos, natūralūs ežerai ir juos jungiantys upeliai golfo žaidėjams sukuria papildomų kliūčių ir iššūkių.

Esame įsitikinę, kad aikštyno aplinka ir 4 skirtingos smūgiavimo aikštelės paliks neišdildomą įspūdį bet kokio lygio golfo žaidėjui. Golfo aikštyne taip pat įrengta 20 vietų treniruočių aikštelė (Driving Range), trumpo žaidimo aikštelė (short game area) bei ridenimo aikštelė (Putting Green).

„Vilnius Grand Resort“ – svetingai priima „Stay & Play“ golfo žaidėjus.

  2009 metais „The V Golf Club“ buvo apdovanotas kasmetiniame „Golf Inc.“ žurnalo konkurse „Development of the Year“.

„Vilnius Grand Resort“ ir „The V Golf Club“ priklauso „Preferred Golf“, jungiančiam geriausius pasaulio golfo kurortus.

Darbo laikas :

Pirmadienis - sekmadienis
nuo 8.00 iki 22.00

Parsisiųskite: Score Card / Slope Rating / Strokesaver.

Koks pasiūlymas?

Golf Stay & Play

Golf Stay & Play

Puikios atostogos žaidžiant golfą.

 

Unlimited Golf

Unlimited Golf

„The V Golf Club“ aikštynas – kasdien vis nauji iššūkiai.

 

Going Golfing

Going Golfing

Keturių dienų intensyvus golfas trijuose Lietuvos golfo aikštynuose.

 

More Golf

More Golf

Nuostabios golfo atostogos bendraminčių apsuptyje.