Legalumo ir privatumo nuostatai

Įmonė: UAB „Villon“, Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių apskr., Vilniaus raj., LT – 14200, Lithuania

PVM mokėtojo kodas: LT100048811

„Vilnius Grand Resort“ renka asmeninę informaciją apie lankytojus tais atvejais, kai jie išsiunčia pasiteiravimų ar rezervacijų formas bei elektroniniu paštu atsiunčia savo informaciją.

Mes taip pat automatiškai renkame informaciją apie Jūsų apsilankymą mūsų interneto svetainėje. Yra tikimybė, kad Jūs suteiksite „Vilnius Grand Resort“ savo asmeninę informaciją naudojantis internetu.

„Vilnius Grand Resort“ gali naudoti šią informaciją susisiekti su Jumis elektroniniu paštu ar kitais būdais. Ši informacija bus naudojama informuoti Jus apie „Vilnius Grand Resort“ specialius pasiūlymus arba dukterinės įmonės „Vilnius Grand Homes“ nekilnojamą turtą.

Jūs bet kuriuo metu galite atsisakyti mūsų naujienų gavimo parašydami el. paštu marketing@vilniusresort.com arba tiesiogiai per gaunamus elektroninius laiškus.

„Vilnius Grand Resort“ gerbia Jūsų teisę į privatumą. Jeigu nurodysite, kad nenorite, jog Jūsų informacija būtų naudojama, mes gerbsime Jūsų norus. Jeigu turite paklausimų, susijusių su Jūsų asmenine informacija, ar kitų užklausų apie Jūsų asmeninės informacijos naudojimą ar saugojimą, prašome susisiekti su „Vilnius Grand Resort“ marketingo skyriumi (pašto dėžutės nr. 2590, LT-03005, Vilnius, Lietuva).

Informacija, esanti šiame puslapyje, yra teisiškai saugoma ir priklauso UAB „Villon“. Vartotojai gali peržiūrėti, atsispausdinti ir atsisiųsti informaciją tik savo asmeniniam naudojimui. Informacija negali būti naudojama komerciniais tikslais be UAB „Villon“ leidimo.

„Vilnius Grand Resort“ gali stebėti ir rinkti lankytojų duomenis. Ši informacija gali būti naudojama analizei ir statistikai sudaryti.

Kadangi Lietuva priklauso Europos Sąjungai, pagal Europos Sąjungos privatumo apsaugos įstatymus esame įpareigoti Jus informuoti, kad savo internetiniame puslapyje naudojame „cookies“.

Informaciją, kuria pateikiate kartu su registracijos formomis gali būti renkama ir saugoma, kad galėtume su Jumis susisiekti dėl Jūs dominančių paslaugų. Ši informacija taip pat gali būti naudojama siunčiant naujienlaiškius su specialiais pasiūlymais arba/ir informacija apie „Vilnius Grand Resort“.

Mes nenaudosime Jūsų informacijos kitais tikslais. Informacija bus saugoma atsižvelgiant į dabartinius įstatymus. Mes nesidalinsime informacija su kitomis įmonėmis. Mūsų tikslas - suteikti Jums aukščiausios kokybės paslaugas.

„Vilnius Grand Resort“ interneto puslapis gali Jus nukreipti į kitus internetinius puslapius. „Vilnius Grand Resort“ nėra atsakingas už tų puslapių privatumo nuostatas bei turinį. Bet koks nukreipimas į kitus internetinius puslapius nereiškia, kad „Vilnius Grand Resort“ paremia ar prisiima atsakomybę už tuos puslapius.

Prašome būti atsargiems lankantis kituose internetinuose puslapiuose, kurių turinio nekontroliuoja „Vilnius Grand Resort“. Taip pat prašome įsitikinti, kad informacija, parsiųsta iš kitų svetainių yra neužkrėsta kompiuteriniais virusais ar kitais kenkėjais, kurie gali sukelti neigiamas pasekmes.

Turint omeny, kad internetas – tarptautinė aplinka, asmeninės informacijos rinkimas internetu dažnai apima ir duomenų perdavimą tarptautiniu pagrindu. Todėl lankantis mūsų internetinėje svetainėje ir bendraujant su mumis elektroniniu būdu, Jūs pripažįstate ir sutinkate su mūsų naudojamu asmeninės informacijos apdorojimo būdu.